Jemi me fat qe Deviral nga Intermed, mberrin ne Shqiperi. Mbron imunitetin ndaj viruseve.

1 vit më parë

Kemi hyre zyrtarisht ne sezonin e shirave dhe si nje zinxhir,moti i keq dhe i ftohte nuk sjell me vete vetem xhupat dhe cadrat por edhe rrufen,kollen dhe temperaturen pra ate qe te gjithe e quajme grip.

Ne kete epoke pandemie ku tashme bashkejetojme me gjithe boten harrojme qe jo cdo njeri qe kollitet mbart virusin e covid-it.Nuk duhet te ulim vigjilencen as ndaj gripeve qe ulin imunitetin dhe dine te jene shume te rrezikshme per shendetin.

Intermed na ka bere nje nder shume te madh duke sjelle ne farmacite me te mira te vendit DEVIRAL.

Deviral eshte nje suplement ushqimor qe kombinon 5 substanca te ndryshme per te rritur imunitetin dhe per te luftuar kunder infeksioneve virale dhe bakteriale.

Ne kete fushe beteje virale dhe bakteriale,Deviral synon te promovoje nje rekuperim me te shpejte te organizmit duke mbrojtur qelizat dhe pakesuar lodhjen.

E perbere nga:

1.Likuiricia-Lufton refluksin,pakeson afshet,qeteson kollen

2.Vitamina C-Veti antioksiduese,mbron qelizat dhe rrit imunitetin

3.Andrographis paniculata-Lufton ftohjen,temperaturen(pavarsisht shkakut) dhe sherben si tonik per melcine.

4.African Geranium-Lehteson simptomat e  bronkitit akut

5.Zink-Mineral shume i rendesishem per organizmin dhe rritjen e imunitetit ne trup.

E gjeni ne rrjete sociale per informacione te tjera dha farmaci,rekomandohet nga mjeku virolog dhe mund ta keni me vete kudo shkoni apo udhetoni pasi nuk ze vend dhe pse punen e ben te madhe.Lajmi tjeter i mire eshte se mund ta perdorni e gjithe familja perfshire femijet mbi 5 vjec.

Per perdorimimin keshillohet :

Femijet 5-12 vjec-2 kapsula ne dite(mengjes dhe darke)

Femijet mbi 12 vjec dhe te rriturit-4 kapsula ne dite(2 ne mengjes dhe 2 ne darke)

Intermed e solli,Derival ben punen ndersa ju bejini nje nder vetes dhe beheni pjese te dimrit tuaj!

Të ngjashme