Kryefjala Logo

Difektet tek femrat që meshkujt i konsiderojnë krejtësisht joshëse

6 Dhjetor, 2022 | 1:14 pm

Gratë janë perëndesha pavarësisht se si duken.
Feminiteti është i nxehtë, por nuk ka të bëjë vetëm me pamjen.
Më pëlqen mënyra se si gratë nuhasin, me parfumin e tyre që mban erë vanilje ose livadh në një ditë vere.
Dhe mos mendojmë pastaj për buzëqeshjen e tyre.

Ja se çfarë ju duket meshkujve super joshëse:

•Bark i butë

Nëse jeni grua dhe keni kryer marrëdhënie intime me një burrë, mund të keni vënë re se ndonjëherë kapet pak me pjesët tuaja të buta dhe të rrumbullakëta.
Një bark i butë është një bonus total në këtë drejtim.
Dua të kap diçka kur të përqafoj natën, dhe një bark i butë është një gjë e përsosur.

•Gjinjtë e vegjël
Nuk po them se meshkujve nuk u pëlqejnë gjokset e mëdha (nuk ka kuptim ta mohojmë këtë),por gjoksët e vegjël janë të mrekullueshëm sepse duken shumë bukur nën një qafë të thellë V dhe nëse nuk është shumë ftohtë jashtë, nuk duhet të vishni domosdoshmërisht një sytjena. Gjinjtë janë gjinj, pavarësisht nga madhësia.

•Duket e papërmbajtur
Sigurisht që e vlerësoj një grua që ka rregulluar flokët dhe thonjtë e saj, por kur e gjej veten në shoqërinë e një gruaje me flokë të çrregullta, pa grim dhe pantallona sportive të mëdha, harroj se si të veproj.

Të ngjashme