Dielli i Paolo Fox sot ndriçon vetëm për këto shenja

12 muaj më parë

Dashi-Beqarët mund të përjetojnë disa aventura romantike.
Puna e re po ju sjell shumë kënaqësi.

Demi-Sot do dalin në pah ndjenjat tuaja të vërteta,qëndroni me këmbë në tokë.
Erdhi koha të mblidhni borxhet.

Binjakët-Bëni paqe me dikë që jeni zënë nga dashuria. 
Beqarët me mundësi të reja.
Puna asgje të jashtëzakonshme.

Gaforrja-Një ngjarje nga e shkuara mund të vijë papritur. Jeni pak të lodhur në punë por nuk ka asgjë që humori juaj nuk mund të zgjidhë .

Luani-Duhet shumë durim në dashuri. 
Një debat i vogël ju pret sonte. 
Në punë, shmangni ekzagjerimet.

Virgjeresha-Një takim i rastësishëm mund të rezultojë interesant. 
Në punë ngadalësoni ritmin sepse keni kohë për projekte.

Peshorja-Prej lidhjes së lodhshme që keni mund të keni diskutime në dashuri dhe në punë. Përpiquni të mos bëheni shumë kokëfortë.

Akrepi: Bëni zgjedhje të matura nga takimet që dilni. 
Keni punuar boll ndaj dedikohu ndjenjave.

Shigjetari-Braktiseni të kaluarën dhe shikoni në të ardhmen,ata që të lënduan nuk janë më. Kujdes në aspektin ekonomik.

Bricjapi-Jo çdo histori duhet të ketë patjetër kuptim ndaj ul pritshmëritë . 
Në punë situata duket e favorshme.

Ujori-Nuk mungon kurrë pasioni tek ju sidomos këtë periudhë.
Shfaqni pa siklet ndjenjat tuaja.

Peshqit-Prej  disa ditësh po përpiqeni të kuptoni ndjenjat tuaja.
A mos është më mirë të braktisni lidhjen që jeni dhe të hidheni në një të re?

Të ngjashme