“Zeri i vajzes me ktheu ne jete”- perlot gruaja nga Berati

1 vit më parë

Ditën e sotme në emisionin “Më thuaj një dëshirë”, Klarida një vajzë e vogël nga Berati ka kërkuar që të surprizojë të ëmën me një festë ditëlindje, duke qenë se ajo nuk e ka festuar kurrë një të tillë.

E teksa Fjoralba Ponari ka takuar të ëmën, Zamirën për ti dhënë këtë lajm ajo ka bërë një rrëfim shumë të sinqertë. Me lot në sy Zamira ka treguar se ka qenë shumë e sëmurë, në prag të vdekjes dhe ka qenë pikërisht zëri I vogëlushes të saj ai që e ka kthyer në jetë.

Shumë emocion dhe të papritura, çdo gjë do ta gjeni në këtë episode:

 

Të ngjashme