Video: Policia kap plakun që po vadiste hashash. Komentuesit kundër policisë dhe pro të moshuarit.

2 vite më parë

Një video e postuar së fundmi ne rrjet tregon per nje te moshuar i cili po vadit nje parcele te vogel me hashash kur papritur dikush e pershendet nga mbrapa duke i bere video ku mesa duket ndodhen dhe efektive te policise.

“Si je..” – e pershendet personi qe po xhironte teksa i moshuari kthen koken duke u zhgynjyer tejmase nga momenti kur pa policet. Ne ate moment i moshuari duket se preket dhe hedh me nerva zorren e ujit .

Ne pamje te pare reagimi i burrit te ben te trishtohesh per fakti qe u kap nga policia pasi dhe parcela dukej shume vogel, fakt qe na bene te mendojme se i moshuari po perpiqej te bente disa leke nga pamundesia ekonomike per te jetuar.

Kete ndjesi e reflektojne dhe komentuesit e videos, te cilet ne shumice shprehen ne mbeshtetje te burrit te moshuar.

Ja disa nga komentet ne Tik Tok

“Gjynah 😏😏🥺🥺 … Sa sh zemer lig ka ky vend vetem spiuna”

“Më mir ktë pun sesa të vjell dhe të poshtëroj”

“gjynah detyrohen nga skamja🥺”

“I shkreti po e leni lumadhin se gjyna te ket pension e lart nk ishte mar i shkreti plak ste lejn jo”

 

Të ngjashme