Zbulohet mashkulli që shoqëron Shqipen e Për’puthen në Dubai

2 vite më parë

Shqipe Hysenaj ka qenë një ndër konkurentet më të përfshira në debatet e Përputhen 2. Kohët e fundit ajo është parë të postoj foto nga Dubai, një destinacion shumë I frekuentuar nga vipat shqiptar. Në shumicën e rasteve vajzat shqiptare të njohura shkojnë në këtë vend me të dashurit e tyre ose për projekte të ndryshme në sete fotografike.

Pas publikimi të Shqipes në Dubai menjëherë u aludua nëse ajo ndodhet atje me të dashurin e saj. Nëpër komente është akuzuar se ajo ka “gjetur” ndonjë sheik që e shëtit në Dubai por në mënyrën tipike ironike të Shqipes ajo ka sqaruar në Instastory se me kë ndodhet.

Ajo ka publikuar një foto me një djalë me të cilin ndodhet në vendin arab, teksa me ironi thotë “Ju prezantoj e vëllain, sheikun dhe të dashurin tim”. Pra bëhet fjalë për Ilir Hysenajn, vëllain e Shqipes dhe askush tjetër nga ata që ndjekësit dyshuan.

 

Të ngjashme