Kryefjala Logo

Zaimina Vasjari si Ariel i kohëve moderne!

31 Tetor, 2022 | 12:43 pm

Zaimina Vasjari ka publikuar një set fotosh për Halloween, ku ka zgjedhur të jetë një sirenë. Madje sirena më e famshme e të gjitha kohrave, bëhet fjalë për Arielin e filmave për fëmijë.

Ndërkohë që djalin e ka veshur si gaforrja Sebastin dhe Khloe veshur si sirena e vogël. Duket se rolet janë përshtatur mjaft mirë përsa i përket veshjes dhe pamjes.

Sigurisht që Zaimina është mjaft e fiksuar pas detajeve në cdo photo shoot të saj.

FFA88CEB 72C2 4454 9C8B 8568A51A1CE0

A4F049C4 E07F 48D9 84F1 70C6E114AD17

3FB114C7 F2A2 4AE1 88B1 7B5FCB36C56E

48C0762E 8B66 4644 B1C1 E19C52B14F03

Të ngjashme