Kryefjala Logo

Vogëlushja në foto është sot një nga këngëtaret “big” shqiptare

10 Qershor, 2022 | 3:49 pm

Kjo vogëlushe bukuroshe është as më shumë e as më pak këngëtarja, Greta Koçi. Greta ka bërë sot një pyetësor ku i është përgjigjur pyetjeve të fansave e bashkë me të ka ndarë edhe foto e sekrete nga fillimet e karrierës së saj.

Pyetjes se kush e ka shtyrë të bëhej këngëtare, Greta i është përgjigjur se ka qenë shtysë nëna e saj, Afërdita e cila për vite me radhë ka qenë dhe menaxherja e saj.

184D9CC5 F3F0 458D B337 DC316376B10D

Po kënga e parë e Gretës cila ka qenë?! Ju kujtoni që ajo se mban mend, por e keni gabim ajo i kujton edhe tekstin…

1C749062 AA97 48EF BCA1 2E8029F71C5C

Ndërsa se sa kujdeset Greta për të qenë në superformë, përgjigjen ua kthen vet këngëtarja:

7768EA94 1357 4562 ACEF 18A49DD07718

Të ngjashme