Kryefjala Logo

Vazhdon sherri mes Big Mamës dhe Antonela Berishës! Big Mama shpërthen ndaj saj

28 Nëntor, 2022 | 11:29 am

Big Mama në “Zemër Luana”, ishte e përfshirë në një lojë ku përballë kishtë këngëtaren Poni dhe secila do duhet t’u përgjigjej pyetjeve të cilat u ishin bërë më titujt e këngëve të tyre.
“S’e duroj”, titullohet kënga e Big Mamës, ku prej të cilës këngëtares iu drejtua ky dënim:

“Na thuaj sot emrat e tre personazheve të njohur të showbizit që thjesht nuk i duron dot më!”

Këngëtarja u shpreh që personi të cilin ajo nuk duron dot është Antonela Berisha, por sipas saj ajo nuk mund ta quante atë artiste pasi s’mund ta krahasonte atë me artistët sepse i ofendon nëse do e quantë me atë titull.

Të ngjashme