Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Tokyo ylli i Netflix, pelqen nje vajze shqiptare

Tokyo e famshme e Casa De Papel ose ndryshe Ursula Corbero u kthye shume shpejt ne personazhin e dashur te Netflix dhe jo vetem. Ajo rrembeu zemrat e te gjithe shqiptareve ama vetem nje vajze shqiptare arriti te rrembeje zemren e saj.

Behet fjale per kengetaren Dua Lipa. Tokyo e ndjek ne Instagram Duan dhe anasjelltas duke treguar keshtu nje fare simpatie ose mbeshtetje ndaj saj.

Gjithesesi tashme te gjithe e dime qe Dua eshte nje yll nderkombetar keshtu qe nuk kishte si te mos terhiqte edhe vemendjen e Tokyos.

Latest Posts

Don't Miss