Tola e Për’puthen ka një vajzē? Dalin foto që po bejnë lëmsh rrjetin

Arlida Nezhaj ose ndryshe siç e therrasin ne Për’puthen “Tola”, eshte vajza 25 vjecare nga Durresi me karakter te fort sic e cileson veten, qe beri nje hyrje nepermjet nje prezantimi duke ngare nje motor sportiv.

Deri me tani ndryshe nga vajzat e tjera ajo ende nuk ka folur per lidhje te meparshme teksa para 1 jave u shpreh vetem per marredhenien me vellain qe po peson nje krize si pasoje e kundershtive te tij qe Tola te futej ne kete produksion.

Gjate oreve te fundit ne internet qarkullojne foto te Toles me nje vajze te vogel qe e perqafon dhe e puth. Ngjashmeria midis tyre eshte si “dy pika uje” dhe vajza duket te jete shume aferme me vogelushen.

Ky afrimitet dhe kjo ngjashmeri ka bere qe ne rrjetet sociale te aludohet se ajo eshte e bija e Toles. Gjithcka mbetet per tu sqaruar nga vete konkurentja duke mos hequr mundesine qe mund te jete dhe mbesa./Kryefjala.com

Previous articleVIDEO/ Tensione dhe përplasje mes banorëve të Laknasit dhe Policisë. Kompania shpyllëzon zonën për të ndërtuar therrtore.
Next articleHoroskopi mujor i Paolo Fox është një udhëtim plot surpriza!!