A është e fejuar Lediana? Reagon më në fund ajo

2 vite më parë

Protagonistja e emisionit Lediana është komentuar sot në rrjete sociale.

Në media ka qarkulluar lajmi se ajo është e fejuar dhe po vazhdon të qëndroj në “Përputhen”.

Mirëpo Ledjana e ka mohuar këtë duke publikuar një postim në storyn e saj në Instagram dhe ka kritikuar mediat.

“Edhe ju gazetarë të ndyrë apo çdokush tjetër që nxjerr lajme të pavërteta jeni thjesht llumi i shoqërisë tonë. As të bëj story për ju nuk e meritoni po megjithatë vazhdoni shpikni meqenëse kurrë në jetën tuaj nuk keni ditur të bëni diçka me vlerë, Puç”, kanë qenë fjalët e Ledjanës.

Lajmi se Ledjana ka qenë e fejuar qarkulloi sot pas gjithë trazirave që shkaktuan Andi Tea dhe Bearti.

Të ngjashme