Kryefjala Logo

Shuma marramendëse që Nora Istrefi shpenzon për një veshje…

10 Qershor, 2022 | 4:22 pm

Përveç talentit Nora Istrefi është komentuar gjithnjë edhe për look-un e saj. Në Instagram këngëtarja ka postuar disa foto ku shfaqet si gjithmonë shumë tërheqëse.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen është shifra marramendëse që ka shpenzuar për veshjet e markave më të njohura. Sipas “Shqip Closet”, veshja në total e Norës ka kushtuar më shumë se 13 mijë euro.

45F0C12C 2F86 4BFB 8503 88E04497DF33

Tani na bën sens që këto streçe Balenciaga Nora i ka veshur në dy koncerte dhe këto sandale Versace i ka patur edhe në sfilatën e Valdrin Sahitit.

 

Të ngjashme