Kryefjala Logo

Sapo u zbulua një bashkëpunim muzikor dhe dyshja është shumë “cool”

2 Nëntor, 2022 | 11:00 am

Nuk kanë të sosur bashkëpunimet muzikore. Këtë herë bëhet fjalë për Xhensila Myrtezaj e cila ka bashkuar forcat me Kidda për një projekt të ri muzikor.

Lajmin e konfirmoi Xhensila përmes Instagramit duke publikuar edhe pak sekuenca të këngës e cila duket hit me dëgjim të parë…

Kidda dhe Xhensila janë dy artistë të njohur dhe ky është bashkëpunimi i tyre i parë.

115C90EA 2BB7 447B 99B5 5C54D32B3757

Të ngjashme