Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Romeo surprizon Donaldin ne menyren e pazakonte, shfaqet me parashute ne shtepine e BB VIP

Donaldi ka marrë një tjetër surprizë në Big Brother Vip, këtë herë nga vëllai i tij, Romeo. Ky i fundit është shfaqur me parashutë mbi shtëpi, teksa ka thirrur disa herë emrin e vëllait.

“Demi i vëllait, të do vëllai”, ka thënë Romeo.

Donaldi është shfaqur i prekur nga surpriza dhe është përlotur, ndërsa i kanë qëndruar pranë Semi dhe Kledi.

Latest Posts

Don't Miss