Kryefjala Logo

Pasi Graciano tregoi historinë e jetës, Argjira reagoi!

14 Prill, 2024 | 4:26 pm

Mbrëmjen e djeshme Graciano Tagani ka treguar historinë e jetës, ku shprehej se kishte pasur një jetë të vështirë teksa prindërit ishin ndarë kur ai ishte 3 muajsh, e shkaku ishte varësia e të atit nga alkoli.

Gjithashtu nëna e tij u fut surprizë dhe teksa i tregonte se ajo dhe e motra e mbështesnin, Graciano tërthorazi ka pyetur: Po njeri tjetër, Gjira si është? E ëma i ka treguar se ka folur dhe Gjira është mirë.

Ndonse menjëherë pas kësaj Argjira ka publikuar një story ku shkruan; “Ti nuk e di asnjëherë sa i fortë je, derisa të jesh i fortë është e vetmja zgjidhje”.

B74FF383 677B 450A 8010 3EC82A507484

Të ngjashme