Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Pas ndarjes nga Eros Grezda, Oriola Marashi kapet mat ne Mykonos me nje personazh te famshem

Pak kohe me pare ne media qarkulloj lajmi se modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda i kishin dhene fund marredhenies se tyre te dashurise. Miqte prane ciftit thane asokohe se shkak ishte bere distanca dhe keqkuptimet prej saj.

Se fundmi Oriola Marashi ka udhetuar drejt Mykonos per te kaluar pushimet me miqte e saj. Por Afterparty.al ka kapur se Oriola Marashi dhe Fatmir Hysenbelliu kane qene ne shoqerine e njeri tjetrit. Ata nuk ndiqen ne Instagram dhe nuk kane bere tag njeri tjetrin ne story. Kjo tregon qe mund te jene takuar edhe rastesisht. Gjithesesi mbetet per tu pare…

Latest Posts

Don't Miss