Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

“Nuk dal më me bikini” ,Enca poston fotot dhe nxjerr të pasmet në bregun e detit

Disa ditë më parë këngëtarja Enca e cila është gjithmonë në vëmendje me postimet e saj “të nxehta” në Instagram, deklaroi se “Harrojeni të dal më me bikini” duke bërë kureshtarë të gjithë ndjekësit se në fotot që do të postonte në të ardhmen mund të shihnim këngëtaren nudo.

Megjithatë ajo ka “zhgënjyer” duke mos e mbajtur premtimin teksa orët e fundit ka postuar foto në bregdet ku tregon të gjithë formën e të pasmeve të saj, por me bikini të zeza.

Enca prej ditësh poston foto në plazhe gjatë pushimeve të saj, duke mos harruar të tërheqë vëmendje me ekspozimin e trupit të saj .

 

Latest Posts

Don't Miss