Kryefjala Logo

Nora dhe Roberti përsëri bashkë…

1 vit më parë

Renee vajza e tyre e vetme ka bërë bashkë përsëri Norën dhe Robertin. Renee ka përfunduar sot klasën e parë dhe në këtë event të rëndësishëm të jetës së saj nuk mund të mungonin as Nora dhe as Roberti. 87F379A4 06A1 40ED 8EFF 607D369358F33159B18D 06EC 4679 BF15 E69BBCEDFD40

Të dy kanë postuar në rrjetet e tyre sociale foto me Renee , por ata kanë zgjedhur që mos të kenë një foto familjare të tre së bashku. Roberti është duke jetuar momentalisht historinë e dashurisë me modelen nga Prishtina, Laureta dhe po jeton i lumtur në këtë marrëdhënie.
Jo më kot pas Renee-s ka postuar menjëherë foton e partneres së tij me mbishkrimin “dashuri”.

9FC54E7F 1494 47F1 AFDA FF253EB6E78B

Ndërsa sa i përket Norës nuk kemi asgjë të re nga jeta e saj private pasi të gjitha postimet e saj janë vetëm profesionale.

Të ngjashme