Një tjetër sukses për Loredanën… Këtë herë në…

2 muaj më parë

Loredana duket se po korr sukses edhe në Tik-Tok. Në rrjetin social më të preferuar të momentit Lori është mjaft e pëlqyeshme.
Së fundmi ajo ka publikuar disa statistika rreth artistëve më të klikuar në Zvicër dhe Gjermani, ku rezulton të jetë edhe në këtë rrjet social e suksesshme. Reperja renditet në vend të parë në Zvicër dhe në vend të shtatë në Gjermani.

Urime Loredana!!!

 

Të ngjashme