Kryefjala Logo

Në Netflix do të shihni tani edhe aktoren shqiptare…

1 vit më parë

Adriana Matoshi është një nga aktoret më të njohura shqiptare. Së fundmi filmin e saj do të keni mundësi ta ndiqni në Netflix. Lajmin e ka bërë të ditur vetë artistja dhe deputetja e njohur në profilin e saj në Instagram.

3C9BC8C2 7DF9 4110 A62E A122BB0E79AE

“Një nga filmat ku kam luajtur njërin prej roleve kryesore tani do të keni mundësi ta ndiqni në Netflix”, shkruan Matoshi.Bëhet fjalë për filmin “Cold November”.

Adriana Matoshi është një nga personazhet më të komentuar shqiptarë jo vetëm për filmat por edhe jetën e saj personale. Vetëm pak kohë më parë ajo i dha fund lidhjes me futbollistin, Keith Groeneveld.

Të ngjashme