Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Motra e Almeda Abazit martohet me sportistin e njohur turk

Motra e Almeda Abazit, Ilda i ka dhene fund beqarise. Ajo ka publikuar foto e veshur me fustan nuserie.

Prej vitesh Ilda ka qene ne nje lidhje me sportistin turk Kenan Sipahi.

Te njejten foto ka postuar edhe Almeda ku ka uruar motren dhe kunatin e saj. Gjithashtu na beri pershtypje fakti se pas celebrimit Ilda ka vendosur mbiemrin Sipahi ne Instagram.

Nuk dihet nese ata kane pergatitur edhe nje feste apo jane mjaftuar me kaq. Gjithesesi urime!

Latest Posts

Don't Miss