Martohet Armina Mevlani? Letrat Tarot zbulojnë lajmin!

6 muaj më parë

Mbrëmjen e djeshme në emisionin “Goca dhe Gra” ka qenë e ftuar Lorna Hysi këngëtarja me pasionin për astrologjinë. Ajo me kërkesë të moderatoreve u ka lexuar atyre nga një letër Tarot, por surpriza ishte pikërisht Armina.

Lorna është shprehur se do të ndodhin ndryshime rrënjësore në jetën e saj, nuk mund të jenë negative por mund të jenë edhe pozitive si përshembull ndryshim statusi.

“Dasma që kam tre vite që them, e po nuk e bëra e këtë vit nuk do ta bëj fare”-ka thënë Armina duke qeshur, ku më tej Dalina është shprehur se nëse nuk e bën ajo do t’ja organizojnë ceremoninë në emision.

Për më tepër ndiqni videon:

Të ngjashme