Kryefjala Logo

Luana Vjollca sjell në Shqipëri reperin e njohur

13 Maj, 2022 | 8:31 pm

Luana Vjollca ka publikuar mbrëmë projektin e ri “Thuaje”, që do të përmbajë 5 materiale muzikore të realizuara nga Armend Rexhepagiq dhe Aida Baraku.

Këngët e reja do të publikohen çdo javë dhe i pari që u publikua ishte “Si njerëz”. Por Luana Vjollca nuk di të ndalet.
Në story-t e saj në Instagram Luana ka publikuar një video me reperin nga Tanzania, Raymond Shaban Mwakyusa i njohur me emrin e artit, Rayvanny.

Hiti që e bëri të famshëm dhe të njohur ndërkombëtarisht Rayvanny është “Kwetu” ai është gjithashtu edhe Ceo i labelit “Next Level Music”.

Por ne na lind pyetja se ç’mund të bëjnë bashkë Lui dhe Rayvanny?! Deri tani nga Instagrami nuk kuptuam asgjë përveçse reperi mësoi të thotë fjalën shqip “fruta”, por me siguri që do të kemi një bashkëpunim mes tij dhe Luanës pasi kemi verën përpara.

652F3D18 0043 4B3F 9370 2E2F08F25B8C 3727C487 B73B 46C3 AF51 A11B402DF78B

Të ngjashme