Thursday, October 28, 2021

Latest Posts

Lediana nxjerr zbuluar Jasminen: Erlindi e ka puthur ne buze!

Diten e sotme ne Perputhen ka qene rradha e Erlindit per te  rrefyer sekretet e tij.

Ai ka treguar se ndonse eshte perfolur per puthje me Jasminen ne backstage asgje nuk eshte e vertete.

Kur kane patur afrimitet Erlindi pranon qe e ka perqafuar, jane puthur ne faqe dhe ne gushe por jo ne buze.

Me tej ai ne studio eshte kapur me Ledianen pasi ka thene qe ajo i ka nxjerre keto thashetheme por s’eshte e vertete. Lediana ne anen tjeter ka thene se i ka pare dhe le ta mohojne sa te duan kjo eshte e vertete.

Gje e cila eshte lene me kaq dhe nuk ka vazhduar debati.

 

Latest Posts

Don't Miss