Kryefjala Logo

Kunja e Arjan Konomit nga studio e “Për’puthen” tek “Më lër të flas”

1 vit më parë

Emisioni “Për’puthen” bëri ditën e djeshme mbylljen e një tjetër sezoni.
Në studio kësaj here ishin Arjan Konomi dhe Bora Zemani,të cilët folën për gjithë rrugëtimin sëbashku me uljet dhe ngritjet e veta.

Kujtojmë se Kryefjala.com solli ekskluzivitetin se Bora Zemani nuk do të jetë më pjesë e “Për’puthen” pasi i është besuar “Dancing with the Stars”

Në mbyllje të programit,Arjani kërkoi një përqafim nga Bora dhe lëshoi një kunjë edhe për Donaldin.

“Se mos na vjen ndonjë nga studiot e tjera”-thotë opinionisti në momentin që përqafohet me Borën
“Jo,jo”-ja kthen moderatorja në siklet.

Të ngjashme