Kryefjala Logo

Ku çaloi kënga e Dafit dhe Kidës që njerëzit nuk e duan?

1 vit më parë

Dafina Zeqiri dhe Kida nuk kanë nevojë për prezantim.
Karriera e tyre e suksesshme disa vjeçare i ka dhënë atyre “lluksin” e të qënurit on top.

Kur dëgjon se të dyja janë bërë bashkë për një projekt muzikor,thua me vete:”Erdhi hiti verës 2022″
Por,nuk ndodhi kështu..

Sapo vajzat publikuan këngën,reagimet ishin negative dhe larg pritshmërive.
Në TikTok mjafton të shkruash Dafina dhe Kida dhe të dalin vetëm reagime negative nga fansa që mezi e pritën dyshen.

Këngë vulgare,pa tekst,melodi njësoj si gjithë të tjerat,dështimi 2022,shtohen ambasadoret tona nga Dubai etj

Goca,ç’patët mi?Ratë mësysh?!

Të ngjashme