Kryefjala Logo

Klodian Duro shpërthen kundër Arbër Hajdarit dhe Jul Dedës!

16 Prill, 2024 | 9:23 am

Ish futbollisti i kombëtares dhe ish-banor i BBVA3,ka patur një reagim shumë të ashpër kundër Arbër Hajdarit dhe Jul Dedës në faqen e tij të Instagram-it duke i dalë në mbrojtje Egla Cenos.

Kujtojmë se Duro u skualifikua nga shtëpia pas deklaratave të tij lidhur me dhunën dhe prej atëherë nuk ka qënë shumë prezent nëpër studio siç ndodh me ish banorë të tjerë.

Në Instastory ai ka shpërndarë një moment debati midis Julit,Eglës dhe Arbrit dhe shkruan:
“Dy çunat e baballarëve që hanë bukë me emrin e babit.(etiketon Arbër Hajdarin dhe Jul Dedën)Vs një super gocë e fortë(Egla Ceno)

Kjo është shqipëria jonë e dashur e çunave të babit,kollovarëve dhe kurvave që lëpijnë majtas e djathtas.Mbyti Egla mbyti”-ka shkruar ai.

IMG 0835

Të ngjashme