Kiara Tito largohet nga Big Brother VIP!

3 muaj më parë

Gjatë gjithë javës ka qenë temë diskutimi nominimi mes Kiarës dhe Oltës. Ndonse fillimisht Luizi tha se do të largohej ai nëse largohej Kiara.

 

Edhe pse kanë qenë të përgatitur, në momentin e largimit të Kiarës Luizit i janë mbushur sytë me lot dhe i ka thënë: hajde se do kthehesh prap.

Por ajo nuk ka patur biletë kthimi duke përfunduar këtë eksperiencë këtu.

Të ngjashme