Wednesday, December 8, 2021

Latest Posts

Graniti i lidhur jashte, i rrefehet Fifit: Do e merrni vesh se sa e dua

Prej kohesh ne rrjet eshte aluduar se Graniti ka nje lidhje jashte shtepise se Big Brother dhe kjo ka qene edhe arsyeja qe ai ka mbajtur qendrim kundrej Fifit. E ndonse e lane se mes tyre se jane thjesht miq, mbremjen e djeshme Graniti i ka hapur zemren ku i ka treguar per vajzen ne fjale.

Kam bashkëjetuar me të, tani jemi kështu ‘complicated’, por nëse ajo vjen në emision do filloj të qaj, aty do e merrni vesh se sa e dua”, tha Graniti i prekur, që më pas foli më shumë për vajzën pejane që i ka vjedhur zemrën.

“Është nga Peja por kemi bashkëjetuar në Prishtinë. Vetëm familja ime e di per të, dhe motra e saj. Babi i ka vdekur”, i tha Graniti Fifit.

Ndërkohë, këngëtarja, e befasuar nga deklarata e tij, e pyeti pse nuk e kishte treguar që në fillim, para se të krijonin aq shumë afrimitet.

“Nuk e thashë sepse është shumë complicated marrëdhënia. Megjithatë unë ia kam rrëfyer sot edhe ‘Vëllait të Madh’”, tha Graniti.

Në fund të bisedës, Fifi i tha se tani ajo do të sillej edhe më keq, me vajzat në shtëpi,kryesisht hyrjet e reja, që mund t’i afrohen Granitit, duke mos e kursyer edhe ironinë.

“Po ti t’keqen motra e kishe thënë përpara, tani do jem e keqe tamam me këto të tjerat që të gjuajnë”, tha Fifi, mesa duket referuar Sarës, për të cilën para rrëfimit të Granitit, shprehu hapur xhelozinë.

Latest Posts

Don't Miss