Kryefjala Logo

Genta Ismajli poston videon provokative me bashkëshortin

18 Prill, 2024 | 4:08 pm

Genta Ismajli, këngëtarja e njohur shqiptare, së bashku me bashkëshortin e saj, sipërmarrësin turk Huseyin Usta, ka ndarë një moment të veçantë me ndjekësit e saj në TikTok.

Në një video të postuar së fundmi, çifti shfaqet duke shijuar një mbrëmje romantike.

Në pamje, Genta shihet e shtrirë me elegancë mbi tavolinën e ngrënies dhe sushi është shtruar mbi barkun e saj.

Ndërkohë bashkëshorti i saj Huseyin merr një rolls sushi për të provuar.

Të ngjashme