Kryefjala Logo

Fifi zbulon për herë të parë marrëdhënien me djalin e Adisit

28 Nëntor, 2022 | 11:23 am

Mbrëmjen e e kësaj të diele në “Zemër Luana” Fifi jo vetëm ka luajtur, kënduar, e ka kthyer përgjigje për shumë pyetje të publikut, por ajo sot ka folur dhe për një temë mjaft delikate.

Në sfidën e fundit për këtë puntatë, ku pyetjet janë të forta e të drejtperdrejta Fifi u pyet për marrëdhënien e saj me djalin e partnerit Adis Patushi.

Për herë të parë ajo zbuloi që ka marrëdhënie shumë të mira me djalin e tij dhe më pas preferoi të hante specin djegës duke thënë se nuk donte ta bëntë pjesë të portaleve për të folur e treguar më shumë për të.

Të ngjashme