Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Fifi largohet nga BB VIP, ja si reaguan banoret

Diten e sotme Fifi ka vendosur qe te largohet nga shtepia e BB VIP, sigurisht qe vendimi i saj eshte respektuar edhe nga produksioni.

Por teksa u ka dhene lajmin banoreve dhe i ka dorezuar Ilirit letren qe shkroi dje perveten nuk kane munguar lotet. Fifi kishte shkruajtur ne leter se deshironte te merrej me shume me veten e saj.

Teksa Fifi bente gati valixhet banoret e kane perqafuar me rradhe te perlotur e te gjithe po e ndihmonin ne paketimin e rrobave.

Fifi ndonse po largohej nuk ka ngurruar te jap e keshilla ku Dagz i ka kerkuar qe te tregoje se sa te forte jane burrat e Kosoves, me tej ajo ka vendosur tu jape disa prej veshjeve te saj banoreve.

E ka filluar me Saren me te cilen ka patur e debate se fundmi. Me pas me Donaldin Semin por dhe Einxhelin. Me Kete te fundit kane patur shume debate ne shtepi, por teksa perqafoheshin Einxhel i ka thene se do te flasin jashte per cdo gje.

Ikja e Fifit nuk eshte shoqeruar vetem me lotet e banoreve, por edhe me shume komente ne rrjet ku fansat e saj shprehen se BB nuk do te jete me njelloj pa te.

Latest Posts

Don't Miss