Fajtor jo njehere por dy! Kryeqezohet Donaldi dhe Bora refuzon ftesen per perballje!

7 muaj më parë

Diten e sotme gjate spektaklit Arbana ka treguar nje klip te Donaldit ai po e sheh nga dhoma e rrefimit dhe Beatrix nga salloni. Donaldi  ka treguar se ka vendosur te dale vetem nga BB VIP, keshtu ka folur me Boren.

Madje ai shpeshhere ka bere gjeste kundrejt Bores dhe ka treguar se nuk do krijonte gje mes tyre. Madje eshte shprehur se me Trixen s’ka asgje. Jane kujtuar te gjithe situatat dhe bisedat qe jane bere nga ana sentimentale.

Madje ne dhome te rrefimisht eshte shprehur se eshte lodhur te mendoj per njerezit e ka vendosur te kaloje kohe me veten e ti bej gjerat i lire.

”Me kishte marre malli per veten time”- eshte shprehur ai. Arbana e ka pyetur  se cfare po ndodh me te.

”Une ketu kam folur prej nje pyetje per historine me Boren. Kam folur se ajo ka qene histori shume e bukur per mua. Po bej gati 8 muaj qe jam ndare. Doja ta puthja por eshte situate shume e nderlikuar qe kane ndodhur jashte qe ajo puthje te ishte premtim dhe ajo i di shume mire gjerat si jane. Une me varsen bera nje shenje dhe prisja nje shenje nga ajo qe nuk erdhi kurre. Kam qene shume i turbullt, kam qene ne perzierje ndjenjash te forta. Ne momentin qe ka ardh Trixa me ka pelqyer tipi i saj por s’kam dashur t’ja pranoje vetes per kete gje se kam menduar per njeriun jashte.

E quaja pelqimin si gje te gabuar sepse dhe Semi e thoshte. Nuk mundem te vazhdoj kot, te rri gjate gjithe kohes duke menduar po sikur e te ndrydhem ne mendime. Njerezit qe duan e bejne nje gje e gjejne nje mundesi. Kam 1001 arsye qe kam nderprere marredheniet me ate vajze, me ka ardhur nje mesazh para se te futesha aty dhe nuk kam sqaruar asgje. Nuk mund ta mbaja mendjen ne dicka qe me duket flluske.

Beatrix me pelqen shume, me pelqen ta kaloje diten me ate, me pelqejne momentet me te. Doja te flisja me Beatrixin por e kam pasur me siklet.”- ka thene ai.

Nderkohe dhe opinionistet jane shprehur se kane pritur nje sqarim nga Donaldi pasi ai i detyrohej vajzes jashte.

”Kur u putha nuk ndjeva sic jam ndjere me pare sepse jane thyer shume gjera. Tani ndihem ne faj per pjesen e respektit.

Me tej Arbana ka thene se e kane ftuar Boren ne program por ajo ka zgjedhur te mos ta beje kete dhe ta jap mbeshtetjen ne menyre ndryshe dhe nuk ka ardhur sot.

Me tej Arbana ka kerkuar qe te lene Boren ne paqe dhe ne qetesine e saj. Me tej Arbana i ka treguar episodet e Bores teksa ajo ka marre varsen dhe eshte shprehur se po pret dike!

”Ndihem realisht ne faj sesi ka ndodhur kjo situate, duket tamam sikur nuk e kam respektuar dhe ndihem keq per kete gje”- ka thene per Boren.

Nderkohe qe ka thene serish se e ka shume qejf Trixen.

Të ngjashme