Kryefjala Logo

Ermal Mamaqi ka një koment për fustanin e Elvana Gjatës…

21 Maj, 2022 | 9:17 am

Ermal Mamaqin e njohim të gjithë për batutat dhe humorin e tij. Madje kur bashkohet edhe me Elvana Gjatën bëhet edhe më i lezetshëm, sepse të dy personazhet e dashur të showbizit janë miq të vjetër.

Komediani i njohur nuk ka kursyer komentet dhe batutat për veshjen e fundit të Elvanës në sfilatën e Valdrin Sahitit. “Dy gjëra nuk kanë fund, lumenjtë që rrjedhin dhe fotot dhe videot e Elvanës me atë fustanin”, shkruan Ermali në rrjetet sociale.

1FCD886D EF80 4483 B1DC EFFFD21C8D5C

E ka fjalën për këtë fustan:

DC0F3C81 34FA 4221 86AE 34D638E3E5A0

Ndonëse me humor ky konstatim është mëse i vërtetë, pasi Elvana Gjata ishte kryefjala e eventit të Valdrin Sahitit si përgjatë sfilatës ashtu edhe në “afterparty-n” e organizuar pas eventit.

Të ngjashme