Kryefjala Logo

Emri i veçantë që i vendosi ish-konkurentja e “Për’puthen ” bebushit

10 Qershor, 2022 | 3:20 pm

Aristela Leka është ish-konkurente e “Për’puthen ” që pak ditë më parë u bë nënë.
Me një njoftim të shkurtër,Aristela tha vetëm se solli në jetë një djalë por emrin nuk e zbuloi.

Por nga një Instastory që ajo ka ripostuar nga miqtë dhe familjarët,mundëm të mësonim se bebushi quhet Kais.

Partnerin ende nuk e njohim por ndoshta në një të ardhme do të na prezantojë edhe me të

32A9B6A4 E4D9 4502 B514 20F08B608D97

Të ngjashme