Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

Elgit Doda realizon kengen e kerkuar nga Monika dhe ka dy fjale per Donaldin: Ti je Big Brother!

Mbremjen e sotshme Elgit Doda eshte futur surprize ne BB VIP per te takuar mikun e tij Donaldin.
Ata jane shprehur se i ka marre shume malli dhe Elgiti i ka thene se

E ka bere per te qare per te qeshur e ka lumturuar dhe merzitur. Ti je Big Brother ti je gjithcka forca!-ka thene ai.

Elgiti ka kenduar kengen e pare dedikim per Donaldin.
Me pas Elgiti ka treguar se i kane pergatitur nje kenge shume te bukur Monikes per pilotin por ajo s’ka leket!
Kenga titullohet “Piloti i zemres”.

Latest Posts

Don't Miss