Kryefjala Logo

Dy muaj pas shtatzënisë Zajmina duket “flakë” me bikini

2 vite më parë


Zajmina Vasjari ka nisur pushimet verore në shtëpi. Ju do thoni si në shtëpi?! Po, po në shtëpinë e saj të re dhe super luksoze ku ka kaluar një ditë të këndshme me fëmijët e saj, Chloe dhe Kamar.

1EE74423 D084 4A27 9D5B 3961D93B1679 C382BCE0 10D1 4C3E B8DB 034180798C74

Por ajo që na ra në sy janë linjat trupore të këngëtares, që ndonëse ka vetëm dy muaj që ka sjellë në jetë fëmijën e saj të duket, duket në supeformë. Kjo foto me bikini vërteton që Zai po kthehet aty ku ka qenë. Ajo ka qenë një nga këngëtaret më të komentuara të viteve 2000 në Shqipëri.

CCAD3D01 D2D6 4E08 AFE2 C92662F9D214

Tani prej saj po presim një këngë të re. Dimë që ka disa në arkivë, por ende nuk ka vendosur t’i publikojë.

Të ngjashme