Thursday, January 20, 2022

Latest Posts

Donaldi u nda nga Trixa por Fifi jo.Vjen reagimi i saj

“Eshte me mire te jesh vetem” ishin fjalet qe Donaldi perdori per Trixen mbreme duke vertetuar ndjesine e saj se ishte ftohur dhe fjalet e opinionisteve apo banoreve qe thane se  ai nuk ishte si ne fillim.

Mendon vetem per fitoren apo mendon serisht per Boren pas asaj parashute ne nuk e dime por biem dakort kur themi se Trixa doli e keqja ne fillim dhe e lenduara ne fund.

Fifi ka reaguar me nje story ne Instagram pas spektaklit duke shkruar:”Bebi jem,jam ketu”

Kujtojme se ajo eshte mike e te dyve por si nje person shume emocional nuk mund te mos gjente nje menyre per te qene prane mikeshes se saj.

Latest Posts

Don't Miss