Dikur u zune tek Perputhen. Sot Eri kercenon rende Dorin qe u rikthye ne emision.

2 vite më parë

“E pate ate ku**n e vogel te Perputhen?Ate qe mrapa puntates tha m’fal,t’lutem,s’jam me pjese e Perputhen vetem m’le.Do vi dita do merem”

Jane keto fjalet e ish konkurrentit te Perputhen,Erit qe me sezonin e pare pati perplasje verbale dhe fizike me Dorin pas kuintave.

Ai eshte shfaqur ne nje video duke komentuar rikthimin e Dorit ne emision diten e djeshme.

Eri duket qe nuk e ka pritur mire por vendimi i takon publikut pasi duhet te votoje nese e duan ne emision ose jo,deri tani nuk ka asnje replike nga Dori edhe pse ne jemi gati per keto “luftra interneti”.

Nje gje eshte e sigurt,nese Dori qendron do te shikojme te bukura por jo nga ai por nga Eri qe eshte i vendosur te meret me kte ceshtje.

Të ngjashme