Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Çfare mendon motra e Granitit per lidhjen midis tij dhe Fifit ne Big Brother Vip?

Granit Vana diti si te terhiqte vemendje nga momenti kur hyri ne shtepine me te famshme te Shqiprise.Pervec bukurise ai me se shumti po komentohet per afrimitetin e vecante qe ka lidhur me kengetaren Fifi.

Permes nje lidhje me Skype ne “Ftese ne 5” me Bieta Sulon,motra e Granitit qe quhet Genta Cana dha mendimin e saj rreth lojes ne pergjithesi te vellait dhe marredhenien e vecante me Fifin.

“Po më vjen keq që Graniti më duket pak i ngurtë aty, sepse në jetën reale bën shumë humor”, u shpreh si fillim ajo.
E ndersa pyetjes sesi e sheh marredhenien e tij me Fifin ajo u shpreh:“E kemi parë që po i shpalos disa ndjenja.

Unë si kunatë i them Fifit ‘Mirë se erdhe në shtëpinë tonë’”, tha duke qeshur ajo duke theksuar se sheh seriozitet në marrëdhënien e tyre.

Epo fundi me hajer pra..

Latest Posts

Don't Miss