Kryefjala Logo

Capital T konfirmon ‘zërat’ për Adrola Dushin

12 Prill, 2024 | 9:03 am

Edhe pse në rrjet u përfol se Adrola dhe Capital T ishin ndarë, duket se dyshja janë shumë mirë dhe të lumtur bashkë.
Keyefjala në fakt ju solli ekskluzivisht një foto të tyren në aeroport,por dyshja si gjithnjë nuk komentoi asgjë.

Së fundmi modelja ka hedhur në feed disa foto dhe komenti i Capital T mori gjithë vëmendjen.
Ndoshta kështu dyshja shuan çdo zë rreth marrëdhënies së tyre.

IMG 0633

Të ngjashme