Bruno kërkoi famën në Tv Klan , çfarë ndodhi që doli në tjeter ekran?

10 muaj më parë

Bruno është një nga protagonistët kryesor të Përputhen dhe ka trazuar jo vetëm zemrat e vajzave por edhe rrjedhën e ngjarjeve. Por duket se Bruno ka kërkuar me ngulm famën.

Kryefjala.com ka mësuar se fillimisht Bruno ka trokitur në dyert e TV Klan, në një ndër emisionet më të ndjekura, por papritur përfundoi në Përputhen. Duket se diçka e ka intriguar,  por ende nuk dihet çfarë.

Ajo ç’ka është e sigurt është fakti që Bruno o bëhej i famshëm, o plaste. Rikujtojmë se ka qenë edhe çun videoklipesh dikur por tani i duhej një program

Të ngjashme