Beatrixi flet per Donaldin: Ndjej flutra ne stomak, por ndihesha ne siklet nga Semi

12 muaj më parë

Beatrix dhe Donaldi kane terhequr vemendjen e te gjitheve me flirtet mes tyre. Mbremjen e djeshme Trixa ka bere nje bisede me Beniaden dhe Einxhel ku eshte shprehur se ka kohe qe e pelqen Donaldin.

“Më duket çdo gjë magjike. Shumë flutura në stomak, nuk e keni idenë. Fluturat janë gjithë kohës. Ka kohë që e pëlqej sepse kemi shumë gjëra të përbashkëta. Kur ishte Semi ndihesha në siklet!”-Ka thene ajo.

Ndonse disa jane kthyer kunder e disa i mbeshtesin, ende nuk dihet si do te shkoje marredhenia mes tyre.

 

Të ngjashme