Saturday, October 16, 2021

Latest Posts

Anes i ka ngelur mendja tek Atdheu, ja ç’thote!

Ana eshte nje nder vajzat e Perputhen per te cilen u fol gjate, e tashme punon per kete emision.

Ana u largua nga emisionin pas fotove qe i nxorri Arjoni ne krevat ku u shpreh se kishin fjetur bashke. Por ne kohen qe Ana eshte larguar nga programi ka patur pelqim per Atdheun. Madje ky i fundit i ka dhene edhe nje puthje lamtumire ne buze.

E ftuar ne Prive Ana eshte pyetur se cila është puthja më e bukur që ke marrë apo ke dhënë?

”Nuk është se e shijova sa duhet sepse sapo kisha bërë hundën dhe e kisha mendjen tek hunda e jo tek puthja.”- ka thene Ana duke nenkuptuar puthjen e Atdheut.

Latest Posts

Don't Miss