Thursday, December 2, 2021

Latest Posts

Alban Ramosaj se shpejti ne Big Brother VIP?

Pak dite me pare pjese e shtepise se Big Brother eshte bere kengetarja Beatrix Ramosaj. Diten e djeshme teksa ka degjuar kengen e vellait te saj Albanit “Thikat e mia”,  ajo eshte perlotur dhe ka thene se e ka marre malli ti degjoj zerin.

Pas kesaj ka ardhur edhe reagimi i Albanit. Ai ka publikuar videon teksa qan Trixa e perbri shkruan:

”C’te bej te futem apo te vazhdoj punen me albumin dhe projektin per ne dhjetor”.

E pra kaq mjafton qe Albani te ngrej polemikat nese dhe ai do te behet pjese e shtepise se Big Brother apo jo. Kjo mbetet per tu pare…

Latest Posts

Don't Miss