Wednesday, January 19, 2022

Latest Posts

A e fal tradhtine? Armina Mevlani: Do thyeja shtepine!

Mbremjen e djeshme ne emisionin “Goca dhe Gra” ne Top Channel, moderatoret Armina Mevlani, Fatma Haxhialiu, Dalina Buzi dhe Rita Petro kane folur per tradhtine dhe si e shohin ate.

Armina ka treguar se ka qene ne te 20tat kur eshte lidhur me Shkelzen Berishen dhe atehere mendonte se nese do te ndodhte do te thyente shtepine.

Por sot ka ndryshuar mendim dhe shprehet se nese ndodh do te ulet te bisedoje me partnerin per arsyen e tradhtise, per te zbuluar nese eshte shpirterore apo ka qene vetem nje nate. Madje ajo shpeshhhere pyet dhe veten se cfare ben gabim ne marredhenien e saj.

 

Latest Posts

Don't Miss