Tuesday, December 7, 2021

Latest Posts

Ka nje ngjashmeri te madhe me Bora Zemanin, por ja si dukej Efi e Perputhen para nderhyrjeve

Dy javë më parë, programit “Përputhen” iu bashkua Efi, 25 vjeçarja shumë simpatike. Efi tërhoqi vëmënedje me profesionin e saj si tatuatore dhe djemtë shfaqën menjëherë interes.

Por më tepër vëmendje tërhoqi ngjashmëria e sja me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Por nuk vonoi shumë që të publikoheshin fotot para ndërhyrjeve të konkurrentes dhe ndryshimi vihet re dukshëm.

Latest Posts

Don't Miss