Zbuloni dëshirat që do t’ju realizohen në vitin e ri që po vjen!

11 muaj më parë

Dashi

Dëgjo zemrën… Ndjenjat sekrete, por edhe ëndrrat dhe dëshirat forcohen dhe janë gati të rilindin dhe të ecin përpara me forcë.

Dëshira magjike e Dashit: “Zgjoj ëndrrat që harrova dhe fsheha thellë… Besoj dhe jetoj lirisht atë që ëndërroj në dritë.”

Demi

Jupiteri ndriçon dëshirat dhe qëllimet tuaja përmes njohjeve të rëndësishme, miqësive dhe punës në grup.

Shijoni me miqtë, krijoni, bini në dashuri.

Dëshira magjike e Demit: I besoj partnerëve dhe të rejave, krijoj shtigje të reja mundësish dhe rinovoj qëllimet e mia!

Binjakët

Investoni në karrierën tuaj dhe ndërtoni të ardhmen! Ju duhet të njihni vlerën tuaj. Shfaqni talentin tuaj dhe krijoni.

Është viti kur mund të ndjeni vlerësimin dhe njohjen në karrierën tuaj dhe në rrethin tuaj shoqëror.

Gaforrja

Ju jepet një shans i dytë në jetë! Mund të arrini edhe ëndrrat më të largëta, nëse guxoni!

Jupiteri thekson qëllimet tuaja të largëta, udhëtimet, jashtë vendit, mendimet dhe vendimet tuaja.

Luani

Dëgjoni zemrën tuaj dhe synoni lart. Një vit ku do të ruani atë që ia vlen dhe do të luftoni për të. Ju luftoni për vlerën dhe vlerat tuaja!

Do ndiheni të sigurt financiarisht dhe personalisht, do gjeni ekuilibrin me nevojat e të tjerëve dhe do kurseni energji dhe burime materiale.

Virgjëresha

Një marrëdhënie jete merr një kuptim të ri!

Të tjerët të rëndësishëm në jetën tuaj, partneri, shoqëruesi, partneri ose këshilltari juaj i jetës do të jenë forca juaj shtytëse dhe me ta do të kaloni në hapin tjetër të evolucionit.

Peshorja

Shijoni momentet e thjeshta të përditshme dhe fuqinë e bashkimit.

Ndryshoni çdo ditë. Kujdesuni për veten dhe sillni perspektiva të reja në punën tuaj si aleati juaj gjatë gjithë Jupiterit 2022.

Ajër freskues për tema më praktike dhe të përditshme, punën, dietën tuaj, çështjet dhe detyrimet shëndetësore. Me buzëqeshjen tuaj nga maji deri në tetor fitoni harmoni .

Akrepi

Dashuria juaj troket në derë. Krijoni botën tuaj ashtu siç e ëndërroni. Shikoni me sytë e Dashurisë. Dashuria, momentet e gëzimit dhe krijimit, arti dhe frymëzimi yll në 2022.

Aty ku zemra juaj rreh fort dhe ajo që ju plotëson është këtu dhe ju pret ta përjetoni.

Shigjetari

Udhëtimi juaj më i rëndësishëm fillon nga rrënjët tuaja.

Udhëtimi juaj më i rëndësishëm është vendi ku keni filluar. Kujdesuni për rrënjët, familjen dhe shtëpinë tuaj.

Në zonën e shtëpisë apo biznesit tuaj, Zeus ju ndihmon të gjeni zgjidhje, të bëni ndryshime rinovuese dhe të krijoni një atmosferë të bukur me njerëzit e dashur.

Bricjapi

Ju hapeni për të renë. Flisni por më së shumti dëgjoni! Një ide, një udhëtim apo një takim fsheh mundësitë.

Jupiteri dhe Urani ju ftojnë të lini për pak nevojat dhe logjikën, të hiqni dorë nga ndryshimet dhe të shprehni ndjenjat tuaja. Një mundësi për të hapur mendjen por edhe zemrën tuaj.

Ujori

Kuptoni atë që dëshironi me të vërtetë dhe kapërceni pengesat. Kënaquni me ndryshimet krijuese në shtëpi dhe çështjet e sigurisë.

Jeni shumë të shqetësuar për financat tuaja, por edhe për pranimin dhe njohjen e vlerës suaj nga marrëdhëniet tuaja të rëndësishme.

Peshqit

Ju krijoni një jetë të re, si ëndrrat tuaja. Ndiqni rregullin e aleancave dhe jo të kundërtave. Drita e Jupiterit shkëlqen mbi ju.

Për ju fillon një cikël i ri jetësor dhe jeni thirrur të zbatoni me njohuritë dhe përvojën tuaj, ëndrrat tuaja më të bukura. Rruga drejt përmbushjes personale, megjithatë, kërkon ekuilibër dhe luftë. Mbani gjërat e dobishme dhe thelbësore.

Mos kini frikë të ndryshoni mënyrën se si mendoni.

Të ngjashme