Yjet kanë preferenca sot.Paolo Fox gati t’i tregojë ato

7 muaj më parë

Dashi

Në dashuri, përpiquni të mos e teproni shumë me zënkat. Periudha konflikti edhe në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me Peshoren dhe Gaforren.

Demi

Përpiquni të mos i acaroni marrëdhëniet e dashurisë që tashmë janë pjesërisht konfliktuale, sot do të ishte shumë e rëndë për t’u përballuar. Në punë nevojitet një ndryshim apo transformim rrënjësor.

Binjakët

Pajtimi në horizont për çiftet më pak të lumtur, por nuk përjashtohet dashuria e re gjatë ditëve të mbetura të javës. Në punë mund të jeni të pavendosur për diçka, merrni kohën tuaj.

Gaforrja

Jini të kujdesshëm që të mos kujtoni fantazmat e së kaluarës, veçanërisht nuk doni njerëz që nuk janë në dorën tuaj. Mundësi të mëdha në punë, ecni përpara pa frikë.

Luani

Deri në fund të muajit do t’ju duhet domosdoshmërisht të rregulloni atë që nuk shkon në dashuri dhe në familje. Në punë ka shumë probleme, por mjafton një minimum kujdesi për të kapërcyer gjithçka.

Virgjëresha

Dashuria më në fund rifiton hapësirë në jetën tuaj, veçanërisht në funksion të fundjavës. Për ata që kanë punuar mirë në të kaluarën, frytet janë gati për t’u vjelë.

Peshorja

Në dashuri do të jeni gati të ndreqni gjatë kësaj jave disa gabime të së kaluarës. Në punë është vërtet e vështirë të përballosh gjithçka, por yjet do t’ju udhëheqin.

Akrepi

Situatë ende shumë e çuditshme në dashuri, përpiquni të flisni dhe sqaroheni me partnerin. Në punë, fundi i janarit do jetë në anën tuaj.

Shigjetari

Një ditë e vlefshme për dashuri dhe takime të rastësishme, ata që janë vetëm më në fund do të mund ta përfitojnë atë. Në punë, mos kini frikë të hidheni, idetë e reja fitojnë gjithmonë.

Bricjapi

Një ditë që ju jep vërtet kaq shumë emocione të mira, përpiquni të mos e humbni këtë energji të mirë. Situata e përgjithshme shumë interesante në punë, transformimet e muajve të fundit janë në zhvillim e sipër.

Ujori

Sot është një ditë në të cilën mund të humbisni totalisht durimin. Një ditë e ngarkuar në punë, por për fat nuk ju mungon kreativiteti për të zgjidhur problemet.

Peshqit

Vijnë ditë të ngarkuara për ndjenjat, është më mirë të diskutoni menjëherë problemet që lindin. Në punë mësoni të dëgjoni edhe problemet e të tjerëve.

Të ngjashme